Over ons. Elephant is in 2015 opgericht door Menno Kooistra met als missie gezondere en duurzame leefomgevingen te realiseren. Gebouwen van Elephant zijn aantrekkelijk, maar bovenal gestuurd op haalbaarheid en kwaliteit.

Type opdrachten. Elephant is actief in de architectuur en stedenbouw en ontwerpt publieke gebouwen, kantoren en residentiële gebouwen, zowel nieuwbouw, grootschalige transformaties als herstructurering van stedelijke gebiedsontwikkelingen.

Onze diensten
Architectuur
Stedenbouw
Herontwikkeling & Transformatie
Renovatie historische gebouwen
Conceptontwikkeling & Branding
Parametrisch Ontwerpen

Opdrachtgevers. 1828 Groep, APF, AM, AIVM, Amvest, COD, Dura Vermeer, EDGE, Gemeente Amsterdam, Greyfield, Habion, HOME.Earth, JP van Eesteren, Konder Wessel Vastgoed, MyB, Kloos2, NS real estate, Wibaut, Pinnacle, Rochdale, Stadgenoot, Snippe, Sustay, Syntrus Achmea, U Minds, VINK bouw, Vivium Zorggroep.

Team Elephant. Samen delen we de overtuiging dat onze unieke aanpak de mogelijkheid creëert om het verschil te maken.

Menno Kooistra

Oprichter Architect
menno@elephant.studio

Peter van Gelder

Associate Architect
peter@elephant.studio

Glenn den Besten

Project Architect
glenn@elephant.studio

Dafne Swank

Project Architect
dafne@elephant.studio

Daniël Bakker

Project Architect
daniel@elephant.studio

Wessel de Graaf

Architect
wessel@elephant.studio

Sara Gerretsen

Officemanager
sara@elephant.studio

Jij?

jobs@elephant.studio

Adviesraad. Onze adviesraad met gerenommeerde experts uit verschillende gerelateerde werkvelden helpen ons te blijven vernieuwen en innoveren zodat we onze missie naar een duurzamere en gezondere leefomgeving kunnen realiseren.

Nicole Maarsen

Co-founder HOME.Earth

Patrick Barské

Directeur Stadsgenoot

Wisse Stenchlak

Enbiun

Willem Gaymans

Directeur Kondor Wessels Vastgoed

Taco Postma

Stadsarchitect

Sladjana Mijatovic

Sustainability BPD

Welkom bij de Elephant Club, in het hart van Amsterdam. Een plek om samen te komen, te ontmoeten, een cocktail te nuttigen en bovenal om ideeën uit te wisselen. Voel je vrij om langs te komen en aan te sluiten bij onze round table etentjes, uitdagende lezingen, filmavonden en tomeloze discussie avonden.

Contact.

Weesperstraat 103
1018 VN Amsterdam

info@elephant.studio
T +31 20 341 58 08

LinkedIn | Instagram

BNA registered